(063)-113-00-30; (063)-113-00-33 orgcomitet@gra-sonyashnyk.com.ua

Дорогі друзі!

2015-08-26

Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день об`єднує усю нашу країну, яка у котрий раз за багатовікову історію захищає свою незалежність та європейське майбутнє.

Бісмарк сказав: Війни виграють не генерали, війни виграють шкільні вчителі й приходські священики.

Бажаємо вам бути саме тими вчителями, що виграють війни, приносять мир, формують нових громадян нашої молодої держави! Пам`ятаймо, вони, наші сьогоднішні учні, очолять державу, коли ми підемо на пенсію. Зробимо все, аби вони стали справжніми! Нехай Господь допоможе усім нам!

Шановні колеги!

2015-08-25

VII ВСЕУКРАЇНСЬКА УКРАЇНОЗНАВЧА ГРА “СОНЯШНИК” ВІДБУДЕТЬСЯ 3 БЕРЕЗНЯ 2016 РОКУ

 

Реєстрація учасників триває з 01 вересня 2015 року до 31 січня 2016 року. Для реєстрації користуйтеся програмою реєстрації ("Вхід на персональну сорінку").

 

Розмір оргвнеску за участь у грі становить:

  • до 200 учасників зі школи/об’єднання – 16,50 грн.
  • 201-400 учасників зі школи/об’єднання – 16,00 грн.
  • понад 400 учасників зі школи/об’єднання – 15,50 грн.

 

Оплата оргвнеску до 07 лютого 2016 року.

Шановні колеги!

2015-08-24

Творче об’єднання «Соняшник» інформує Вас про співпрацю з USETI – Альянсом Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні. Координатором Альянсу є Американські Ради з міжнародної освіти в Україні. Для усіх координаторів гри "Соняшник" ексклюзивний подарунок від USETI – науково-методична книга «Розробка стандартизованого оцінювання». Безкоштовно завантажити її Ви можете з персональних сторінок програми реєстрації після реєстрації Вашого навчального закладу. Користуйтеся програмою реєстрації!

До уваги переможців фотоконкурсу «Моя Україна»!

2015-08-24

Подарунки для переможців фотоконкурсу «Моя Україна» (календарі) будуть відправлені до навчальних закладів після 25.09.2015 року. Запитуйте у адміністрації навчального закладу після 05.10.2015 року. У разі їх неотримання прохання телефонувати до оргкомітету.

 

Прізвище, ім`я, по батькові учасника Клас Навчальний заклад
Давидова Катерина Миколаївна 9 клас Володимирівська ЗОШ І-ІІІст. Томаківського району Дніпропетровської області
Ібрагімова Уляна Азарівна 9 клас Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст. Томаківського району Дніпропетровської області
Ліпєсіна Софія Олексіївна 1 клас Кир’яківська ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївської районної ради Миколаївської області
Шередько Анна Іванівна 9 клас Кир’яківська ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївської районної ради Миколаївської області
Цуркан Людмила Вікторівна Методист Миколаївський науково-методичний центр
Скрипник Вікторія Вікторівна 11 клас Миколаївська гімназія № 41 Миколаївської області
Маркіна Світлана Вікторівна учитель української мови Миколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів № 21 Миколаївської області
Ченакал Ганна Ігорівна 11 клас Спеціалізована ЗОШ №141 Дніпропетровської міської ради
Гладка Софія 7 клас Спеціалізована ЗОШ №141 Дніпропетровської міської ради
Попова Дарина Миколаївна 5-А клас Спеціалізована ЗОШ №141 Дніпропетровської міської ради
Федищин Михайло Михайлович вчитель інформатики Спеціалізована ЗОШ №141 Дніпропетровської міської ради
Тимофієва Інна Ігорівна 11 клас НВК "Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ДНЗ" смт.Вапнярка Томашпільського району Вінницької області
Горошко Богдан Олегович 11 клас НВК "Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ДНЗ" смт.Вапнярка Томашпільського району Вінницької області
Лаврик Марія Володимирівна 9 клас Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області
Старченко Аліна Олександрівна 10 клас Низівська загальноосвітня школа I-III ступенів  Сумської районної ради Сумської області
Рябухіна Аріна 9-А клас Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К.Рапія Сумської області
Студенкова Тетяна Олександрівна Класний керівник Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Костопільської районної ради Рівненської області
Олійник Алла Володимирівна класний керівник Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Костопільської районної ради Рівненської області
Рогів Олександр Васильович 11 клас Дзвиняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Богородчанської районної ради Івано-фФранківської області
Фестрига Богдан Ігорович  6 класу Підгайчиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Коломийського району Івано-Франківської області
Андраш Олександра 10 клас Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Тернопільської області
Савченко Ксенія Юріївна 11 клас Загальноосвітній політехнічний ліцей II-III ступенів міста Ізмаїла Одеської області
Азарова Ганна Валеріївна педагог-організатор Школа І-ІІІ ступенів № 119 м.Києва
Степаненко Тетяна Дмитрівна Класний керівник Маріупольска ЗОШ І-ІІІ ст. №52 Маріупольської міської ради Донецької області
Бондаренко Дар’ я Вікторівна 9 клас НВК №26 м. Кіровоград
Матусець Євгеній Миколайович вчитель біології Іванівський НВКДНЗ - школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.З.Одухи Славутського району Хмельницької області
Шуляка Вікторія Олександрівна Вчитель історії та географії Кам`янобрідський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Лисянської районної ради Черкаської області
Іванова Олена Володимирівна вчитель української мови і літератури Новоград-Волинська ЗОШ №7 Житомирської області
Ясочко Мирослава 3-А Чернігівська загальноосвітня школа №19 Чернігівської міської ради Чернігівської області
Александрович Владислав 2 взвод 7 рота Киівський військовий ліцей ім. Івана Богуна, м. Київ
Колісник Ольга Василівна вчитель образотворчого мистецтва Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ степенів № 122
Якименко Поліна 3-Б клас Полтавська гімназія № 31
Фернаті Віталій Вілерійович 8 клас Хотівський навчально-виховний комплекс Києво-Святошинського району Київської області
Матвієнко Валерія Андріївна 10 клас Приморський ліцей Запорізької області
Ацбергер Вікторія - Лазещинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради Закарпатської області
Плоха Юлія Миколаївна вчитель української мови та літератури  Височанська спеціалізована загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів  ім. Героя Радянського Союзу О.Л.Пшенички Харківської районної ради Харківської області

 

Шановні колеги!

2015-08-03

Звертаємо Вашу увагу на те, що VІI Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 2016 проводиться відповідно до:

  • - наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 року № 1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник – учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.10.2012 року за № 1811/22123 (з текстом наказу можна ознайомитися на сайті Верховної Ради України http://www.rada.gov.ua/ у розділі "Законодавство", Міністерства освіти і науки України http://www.mon.gov.ua/ у розділі «Нормативно-правова база», ТУТ або на сайті гри «Соняшник» у розділі «Правила та документи»);
  • - наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.11.2012 року № 1272 «Про проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник-учитель» та Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» (з текстом наказу можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України http://www.mon.gov.ua/ у розділі «Нормативно-правова база», ТУТ або на сайті гри «Соняшник» у розділі «Правила та документи»);
  • - листа Міністерства освіти і науки України від 08.04.2013 року № 1/9-262 «Про перелік творчих конкурсів та інтелектуальних змагань» (з текстом листа можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України http://www.mon.gov.ua/ у розділі «Нормативно-правова база», ТУТ або на сайті гри «Соняшник» у розділі «Правила та документи»);
  • - листа Міністерства освіти і науки України від 13.05.2015 року №2/2-14-927-15 «Про проведення VI Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів «Геліантус-учитель» та Всеукраїнського конкурсу фотографій «Моя Україна». З текстом листа можна ознайомитися у розділі "Правила та документи" або ТУТ.
Зареєструватися