(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (073)-464-11-65

Шановний учасник учасниця конкурсу "Соняшник-учитель"!

Оргкомітетом конкурсу надіслано на електронні адреси всіх учасників / учасниць кількість набраних балів, особистий рейтинг / місце, що його посів учасник, та розгорнуті відповіді до завдань. У випадку неотримання обов’язк...

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Вітаємо учасників конкурсу «Соняшник-учитель» - 2022!

Вітаємо переможців та учасників XІІІ Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель» - 2022. Творче об’єднання «Соняшник» та оргкомітет конкурсу вдячний усім учасникам конкурсу – небайдужим фахівцям, які прагнуть вдосконалювати свою майстерність та підвищувати імідж українського Учителя. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Бажаємо натхнення, професійних і творчих успіхів на шляху створення Нової української школи, безпеки і непохитної віри у Перемогу!

Кількість набраних балів і варіанти відповідей буде надіслано на електронні адреси учасників 20 жовтня 2022 року до 18.30. Увага! У випадку неотримання кількості набраних балів обов’язково звертайтеся до оргкомітету на електронну адресу: orgcomitet@gra-sonyashnyk.com.ua .

Розгорнуті відповіді до завдань буде надіслано на електронні адреси учасників 20 жовтня 2022 року до 21.00. Увага! У випадку неотримання кількості набраних балів та варіантів відповідей обов’язково звертайтеся до оргкомітету на електронну адресу: orgcomitet@gra-sonyashnyk.com.ua .

Особистий рейтинг / місце, що його посів учасник, буде надіслано на електронні адреси учасників до 24 жовтня 2022 року (включно). Стежте за повідомленнями на сайті гри «Соняшник» і на сторінці «Соняшник-учитель».

Для того, щоб отримати диплом переможця / сертифікат учасника (за бажанням) необхідно відправити до 31 жовтня 2022 року на електронну адресу оргкомітету конкурсу orgcomitet@gra-sonyashnyk.com.ua листа із зазначенням таких даних:

Прізвище, ім’я, по батькові:

Місце роботи (повна назва):

Посада:

Область:

Район:

Населений пункт:

Номер мобільного телефону:

Диплом / сертифікат буде надіслано на електронну адресу учасника до 07 листопада 2022 (включно).

Задля формування галереї переможців необхідно відправити до 31 жовтня 2022 року на електронну адресу оргкомітету конкурсу orgcomitet@gra-sonyashnyk.com.ua Ваше фото.

Ваші враження, пропозиції та зауваження просимо надсилати на електронну адресу оргкомітету: orgcomitet@gra-sonyashnyk.com.ua . У разі виникнення запитань щодо реєстрації та проведення конкурсу звертайтеся за телефонами: (096) 231-81-33; (099) 968-69-03; (073) 464-11-65.

 

З повагою – оргкомітет конкурсу «Соняшник-учитель».

До уваги учасників та учасниць конкурсу "Соняшник-учитель"!

Кількість учасників і учасниць конкурсу "Соняшник-учитель" - 2022 є безпрецендетно великою! Дякуємо вам! 

Охочих зареєструватися для участі в конкурсі просимо зробити сьогодня завчасно для уникнення перевантаження системи.

ВАЖЛИВО! Після реєстрації Ви отримаєте покликання на тест. Скопіюйте це покликання і збережіть у смартфоні. За відсутності електрики Ви зможете виконати завдання зі свого смартфона.

Нагадуємо, що початок конкурсу - 20 жовтня о 16:00 за київським часом.

ЗИЧИМО УСПІХУ!

Розпочато реєстрацію на участь у безкоштовному конкурсі фахової майстерності «Соняшник-учитель»

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі у XIII Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності для вчителів і викладачів української мови і літератури, українознавства та початкових класів «Соняшник-учитель» – 2022!

Тема цьогорічного конкурсу «Пелюстки переможної єдності».

Війна в Україні вплинула на освітній процес, українська освіта зазнала великих змін. Виклики, з якими стикаються освітяни зараз, зовсім інші, ніж були раніше. Учителі з різних куточків світу проводять уроки для своїх учнів, об’єднуючи їх, надаючи їм психологічну підтримку. Освітяни роблять значний внесок у перемогу, збереження державності.

Саме тому цьогорічну українознавчу гру присвячено темі “Соняшник” – пелюстки переможної єдності”. Українські освітяни продовжують виконувати професійні обов’язки в непередбачуваних обставинах, підтримують внутрішньо переміщених осіб, активно допомагають територіальній обороні, Збройним силам України. Усіх гуртує розуміння цінності боротьби за нашу свободу й незалежність, усвідомлення власної відповідальності за долю країни. До того ж в умовах інформаційної війни педагогам важливо розвивати в учнів критичне мислення, учити перевіряти інформацію, розпізнавати фейки, маніпуляції, аналізувати різні точки зору.

Мова, писемність, освіта – це ті підвалини, на яких формується національна ідентичність, суспільство, державні інституції. Народ без історичної пам’яті є приреченим на повторення історичних помилок. Українські освітяни ведуть боротьбу на власному фронті заради майбутнього нашої країни. Українська освіта “поранена”, але жива, бореться й непереможна.

Метою конкурсу є розширення обріїв фахової підготовки вчителів-україністів і можливість побачити себе в професійному колі. Участь у конкурсі та подальше його обговорення сприятимуть створенню неформального простору для фахового спілкування вчителів української мови, літератури, українознавства та початкових класів.

Конкурс відбудеться 20 жовтня 2022 р. з 16.00 до 16.40 в режимі онлайн.

Завдання конкурсу охоплюють тематику національної єдності; семантичного обсягу слів української мови, слів-новотворів російсько-української війни 2022 р., актуальних питань мови, літератури, історії тощо.

Конкурс НЕ має на меті перевіряти професійну придатність учасників, а зорієнтований на підтримку підвищення власної кваліфікації і надання додаткового інструмента для внутрішнього контролю.

Конкурс проходитиме анонімно, а переможцям і учасникам буде надіслано електронний диплом / сертифікат із годинами тільки за умови, якщо вони виявлять бажання.

Участь у конкурсі є безкоштовною.

Для реєстрації в конкурсі потрібно до 12.00 20 жовтня 2022 року  надіслати на електронну адресу оргкомітету orgcomitet@gra-sonyashnyk.com.ua листа із зазначенням лише назви області. У відповідь протягом доби після реєстрації на Вашу електронну адресу надійде покликання на сторінку виконання завдань та інструкція щодо виконання завдань конкурсу.

За допомогою покликання тест можна пройти з будь-якого пристрою: телефона, комп`ютера, ноутбука, планшета.

Якщо Ви не отримали покликання, обов’язково перевірте папку «Спам» Вашої електронної пошти або телефонуйте до оргкомітету конкурсу: (096) 231-81-33; (099) 968-69-03; (073) 464-11-45.

 

З повагою – оргкомітет конкурсу «Соняшник-учитель».

Шановні колеги, дорогі учасники!

Звертаємо Вашу увагу, що після запровадження воєнного стану в Україні, гра в онлайн та офлайн форматах була перенесена на час відновлення навчального процесу.

1.  Для тих, хто станом на вересень провів гру. Матеріали гри (бланки відповідей учасників гри, списки учасників гри, заява на участь у грі, список координаторів) прохання надсилати до оргкомітету, обравши один із запропонованих варіантів:

-Укрпоштою (лише рекомендованим листом, звичайні відправлення часто втрачаються) за адресою: 61115, м.Харків, а/с 3182, отримувач: ТО «Соняшник», телефон отримувача: 067-789-56-42.

-Новою поштою за адресою: м. Харків, відділення 38, отримувач: «Соняшник», телефон отримувача: 067-789-56-42. Крім того, номер декларації надсилати у вайбер/смс: 067-789-56-42.

Матеріали для нагородження цим закладам будуть надіслані після обробки всіх бланків відповідей у жовтні 2022.

2.  Для тих, хто не зможе провести гру у вересні. Гра проводиться після відновлення навчального процесу у зручний для адміністрації закладу час.

Просимо поставитися з розумінням до ситуації, що склалася. Оргкомітет дотримується принципів єдності та обов’язково дочекається кожної виконаної роботи. Бережіть себе й тримаймося! Усе буде Україна!

У разі виникнення запитань, прохання звертатися за телефонами оргкомітету: 097-231-81-33, 063-113-00-33.

 

З глибокою повагою - колектив Творчого об`єднання «Соняшник».

Шановні колеги!

1.  До оргкомітету гри надходять численні запитання щодо надсилання матеріалів гри з окупованих територій. Повідомляємо, що їх можна сфотографувати і відправити у вайбер за номером телефону: 067-789-56-42.

2.  Для тих, хто не отримав матеріали гри прохання звертатися за телефонами оргкомітету: 096-231-81-33, 063-113-00-33.

3.  Для тих, хто провів гру. Матеріали гри (бланки відповідей учасників гри, списки учасників гри, заява на участь у грі, список координаторів) прохання надсилати до оргкомітету, обравши один із запропонованих варіантів:

-Укрпоштою (лише рекомендованим листом, звичайні відправлення часто втрачаються) за адресою: 61115, м.Харків, а/с 3182, отримувач: ТО «Соняшник», телефон отримувача: 067-789-56-42.

-Новою поштою за адресою: м. Харків, відділення 38, отримувач: «Соняшник», телефон отримувача: 067-789-56-42. Крім того, номер декларації надсилати у вайбер/смс: 067-789-56-42.

У програмі реєстрації можна переглянути дату надходження баланків відповідей учасників:

та фактичну кількість:

4.  Для тих, хто не провів гру. Гра проводиться у зручний для адміністрації день/час після відновлення навчального процесу (червень, вересень тощо). Оргкомітет обов’язково дочекається матеріалів гри кожного ЗЗСО. Після проведення гри матеріали надсилаються згідно з п. 1 даного оголошення.

У разі виникнення запитань прохання звертатися за телефонами оргкомітету: 097-231-81-33, 063-113-00-33.

Бережіть себе й тримаймося! Усе буде Україна!

З глибокою повагою - колектив Творчого об`єднання «Соняшник».

Шановні друзі!

У зв'язку із запровадженням в Україні воєнного стану, запланована гра в онлайн та офлайн форматі переноситься. 
Інформацію про оновлену дату проведення гри буде надано додатково.
Підтримуймо один одного та зберігаймо спокій з вірою в Україну💛💙
Ми переможемо!!!
Дякуємо кожному воїну України. Вклоняємося. Молимося.
💛💙 Слава Україні!

До уваги координаторів гри «Соняшник»

Реєстрація учасників у грі «Соняшник» здійснюється з 01.09.2021 р. до 31.01.2022 р.

Дата проведення гри – 03 березня 2022 року.

1. Інформатизація стає дедалі все більш звичайним та невід’ємним атрибутом навчального процесу й повсякденного життя. Оргкомітет гри наполегливо рекомендує Вам користуватися програмою реєстрації (ліворуч кнопка «Реєстрація учасників»/вхід → пара логін і пароль (у разі відсутності Ви можете її отримати в оргкомітеті гри. Для цього надішліть запит із зазначенням назви закладу освіти та місця його розташування (область, район, населений пункт) з електронної пошти Вашого закладу на електронну пошту оргкомітету гри orgcomitet@gra-sonyashnyk.com.ua) → кнопка «Вхід»).

 

Використовуйте сучасний засіб оформлення документів і спілкування з оргкомітетом! Не витрачайте папір та гроші на додаткову пересилку, йдіть разом з часом!

У випадку відсутності технічних можливостей скористатися програмою реєстрації, просимо телефонувати до оргкомітету:

(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (073)-464-11-65.

2. Якщо Ви та Ваш заклад освіти зареєстровані у програмі реєстрації (на персональній сторінці є Ваш мобільний телефон та електронна адреса) Ви можете самостійно та оперативно відновити логін і пароль - функція «Відновлення паролю» або тут.

 

3. Переваги реєстрації учасників у програмі реєстрації:

не телефонуючи до оргкомітету, за допомогою логіну - пароля Ви можете оперативно, у будь-який час, з будь-якого комп’ютеру, що має доступ до Інтернету:

- роздрукувати повністю заповнений з годинами сертифікат координатора гри. Для цього потрібно перевірити / заповнити запропоновані поля на сторінці координатора у розділі «Дані координатора / ів»:

Кнопка «Сертифікат координатора» буде активна після опрацювання оргкомітетом бланків відповідей учасників гри;

переглянути у програмі реєстрації на «Сторінці координатора»:

- дату отримання бланків відповідей учасників гри. Звертаємо Вашу увагу, що інформація з`являється одночасно з опрацюванням конвертів Ваших закладів освіти:

- фактичну кількість учасників гри (бланків відповідей) усього та за паралелями, кількість учасників пільгової категорії:

 

- суму, яку необхідно сплатити з урахуванням можливої додаткової кількості учасників гри;

- ознайомитися з інструкціями координатора та адміністратора (однойменні кнопки);

 

- електронну відомість учасників гри (деталізовані варіанти відповідей учасників гри, кількість набраних балів, місце, що посіли Ваші учасники);

роздрукувати:

- квитанцію для сплати за участь у грі та заяву на участь у грі:

4. Відстежити опрацювання оргкомітетом матеріалів гри можна у розділі «Головна»

 

5. Звертаємо Вашу увагу на те, що логін – це код закладу. Саме він зазначається на бланках відповідей учасників гри (восьмизначна цифра зазначена біля штрих-коду на конвертах із завданнями гри).

6. Якщо охочих взяти участь у грі буде більше, ніж замовлено завдань та бланків, можна зробити ксерокопії. Оплату за додаткових учасників Ви можете здійснити на той же рахунок.

7. Оргкомітет та методична комісія Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» чекають на Ваші відгуки та пропозиції.

 

Із запевненнями в найщирішій повазі та сподіванням

на подальшу співпрацю – колектив

Творчого об’єднання «Соняшник»

 

До дня Святого Миколая доставляємо видання безплатно

Свято наближається, а разом з ним і подаруночки! Ми знаємо, що усі люблять отримувати подарунки, і дорослі також! Тому хочемо до світлого свята Святого Миколая подарувати вам книжку, зошит чи посібник.

Тільки чотири дні, тільки з 15 до 18-го грудня придбані видання будуть доставлені до відділення безплатно для вас!

А якщо ви ще не вирішили, що замовити, радимо зазирнути в наші ілюстровані каталоги

Гарних подаруночків!

Знайдено записів: 72 Сторінок: 8