(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (073)-464-11-65

Особливості традиційного способу участі у грі

Пакет із текстами завдань розкривається після отримання для перевірки правильності пакування. Ознайомлювати учасників зі змістом завдань заборонено.

Бланки відповідей заповнюйте чорною (бажано гелевою) ручкою. Для заповнення таблиць (1, 2, 3 і 4: прізвище та ім’я, клас, код школи, код учня) бланків відповідей і роз’яснення правил гри знадобиться приблизно півгодини. Якщо таблиці 1, 2, 3 і 4 бланків відповідей заповнено заздалегідь, цей час, відповідно, скорочується. Комплекти завдань видаються учасникам гри після заповнення бланків, інструктажу та відповідей на можливі запитання. 60 хвилин, що відведено на виконання завдань, відраховуються саме з цього моменту. Час початку й закінчення роботи над завданнями записують на дошці. Після закінчення роботи бланки відповідей збирають. Зошити із завданнями є власністю учасників і залишаються в них.

Таблицю 5 бланків відповідей учасники заповнюють самостійно. Робити це за них (у тому числі заповнювати бланки відповідей після закінчення гри) заборонено, окрім випадків, коли учасник гри не може цього зробити самостійно.
Зібравши бланки, перевірте правильність заповнення таблиць 1, 2 і 3. Помилки в таблицях 1, 2 і 3 слід виправити, замальовуючи неправильно зафарбовані овали білим коректором (не складайте бланки в стовпчик, доки коректор не висохне!). Виправлення в таблиці 5 категорично заборонені! Увага! Відповіді з виправленнями не зараховуються (анулюються під час комп’ютерної обробки).