(096)-231-81-33; (093)-197-79-11; (099)-968-69-03 orgcomitet@gra-sonyashnyk.com.ua

Соняшник-учитель

Вхід на персональну сторінку учасника:

Вхід для зареєстрованих учасників

Вітаємо переможців конкурсу «Соняшник-учитель» - 2017

2017-11-24

Посилання для завантаження плакату

 

Вітаємо переможців VІІІ Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель»-2017. Творче об’єднання «Соняшник» та оргкомітет конкурсу вдячний усім учасникам конкурсу – небайдужим фахівцям, які прагнуть вдосконалювати свою майстерність та підвищувати імідж українського Учителя. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Бажаємо натхнення, професійних і творчих успіхів на шляху створення Нової української школи.

І місце

Батюк Світлана Валентинівна, вчитель початкових класів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Вініченко Тетяна Григорівна, вчитель зарубіжної літератури Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Голець Людмила Леонідівна, заступник директора із виховної роботи Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Гребенюк Вікторія Григорівна, вчитель української мови та літератури Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Даурцева Марина Володимирівна, вчитель української мови та літератури Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Думчикова Віра Іванівна, вчитель початкових класів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області міста.

Колодяжна Людмила Петрівна, вчитель початкових класів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Лашина Ольга Миколаївна, вчитель української мови та літератури Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Полторак Інна Євгенівна, вчитель початкових класів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Слоква Ірина Вікторівна, вчитель української мови та літератури Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Стешенко Валентина Іванівна, вчитель історії Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Фесенко Варвара Павлівна, вчитель української мови та літератури Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Шиленко Світлана Миколаївна, вчитель початкових класів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Яценко Людмила Олександрівна, вчитель зарубіжної літератури Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

 

ІІ місце

Буряк Олена Станіславівна, вчитель української мови та літератури Кам`янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Кам`янського району Черкаської області.

Ванзар Єлизавета Теодорівна, вчитель Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Васильчук Ганна Іванівна, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

Галат Марина Миколаївна, вчитель історії Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

Дейнега-Ткачук Катерина Вікторівна, вчитель української мови та літератури Томаківської загальноосвітньої школи № 2 Томаківської селищної ради Томаківського району Дніпропетровської області.

Єрашова Маргарита Германівна, заступник директора з виховної роботи Мелекінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Першотравневого району Донецької області.

Жаран Наталія Борисівна, вчитель української мови та літератури Краматорської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 Краматорської міської ради Донецької області.

Заклюка Ольга Василівна, вчитель української мови та літератури Новоградківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області.

Змієва Тетяна Миколаївна, вчитель Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 Краматорської міської ради Донецької області.

Зубенко Тетяна Вікторівна, вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Великоандрусівської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області.

Ївженко Вікторія Олександрівна, вчитель історії та правознавства Кропивнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області.

Козаченко Світлана Миколаївна, вчитель української мови та літератури опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області».

Кожуленко Олександра Борисівна, вчитель Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Кормиш Євгенія Василівна, вчитель Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Лакуста Олена Михайлівна, вчитель Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Лютик Оксана Миколаївна, вчитель української мови та літератури філії «Власівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1» Зіньківської районної ради Полтавської області.

Пелепко Мирослава Володимирівна, вчитель Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Поліщук Христина Олександрівна, вчитель початкових класів Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Волноваського району Донецької області.

Ряба Ольга Олександрівна, вчитель української мови та літератури Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Саєнко Олена В`ячеславівна, вчитель української мови та літератури Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Краматорської міської ради Донецької області.

Терещенко Тетяна Вікторівна, вчитель зарубіжної літератури Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

Терновська Людмила Іванівна, викладач української мови і літератури Професійно-технічного училища № 26 міста Кременчук Полтавської області.

Ткач Алла Василівна, методист міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Толстоп`ятова Лариса Петрівна, вчитель української мови та літератури Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

Томашук Лідія Миколаївна, вчитель початкових класів загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів с. Бірки Любешівського району Волинської області.

Цехмейструк Катерина Андріївна, вчитель української мови та літератури Киликиївського навчально-виховного комплексу Славутського району Хмельницької області.

Шаболдов Олександр Вікторович, вчитель української мови та літератури Первомаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району Херсонської області.

Юзва Ріта Сергіївна, вчитель української мови, літератури та зарубіжної літератури Енергодарського навчально-виховного комплексу № 1 Енергодарської міської ради Запорізької області.

 

ІІІ місце

Андрійчук Олеся Іванівна, вчитель української мови та літератури Чернівецької спеціалізованої школи «Освітні ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ступенів №41 з вивченням єврейського етнокультурного компонента Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Алієва Раїса Дмитрівна, вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу імені Героя Радянського Союзу Дмитра Погодіна Валківського району Харківської області

Алієва Тетяна Іванівна, вчитель середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Іванівці Кельменецького району Чернівецької області.

Антонова Клавдія Андріївна, вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Сєвєродонецької міської ради Луганської області.

Антоняк Соломія Іванівна, вчитель української мови та літератури Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №97 Львівської міської ради Львівської області.

Бабич Ольга Вікторівна, вчитель зарубіжної літератури та російської мови Староцаричанської загальноосвітньої школи I-III ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області.

Байдаченко Тетяна Сергіївна, вчитель української мови та літератури Слов`янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Слов`янської міської ради Донецької області.

Бакалінська Тетяна Валеріївна, вчитель Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» Тальнівського району Черкаської області.

Бенедига Ольга Вікторівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Цеброва Зборівського району Тернопільської області.

Богдан Наталія Валентинівна, вчитель початкових класів загальноосвітньої школи I-II ступенів с. Ставки Турійського району Волинської області.

Бурагова Лариса Олексіївна, вчитель початкових класів Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Охтирської районної ради Сумської області.

Бурдейна Наталя Вікторівна, вчитель української мови та літератури Ставрівського навчально-виховного комплексу Красноокнянського району Одеської області.

Волошина Оксана Миколаївна, педагог-організатор Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 Тернопільської міської ради Тернопільської області.

Гебель Кіра Миколаївна, вчитель української мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

Герасименко Світлана Володимирівна, вчитель української мови та літератури Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Гибець Світлана Олександрівна, вчитель української мови та літератури Кубанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області.

Головіна Олена Іванівна, вчитель української мови та літератури Слов`янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Слов`янської міської ради Донецької області.

Громадська Тетяна Григорівна, вчитель української мови та літератури  Білоцерківське навчально-виховне об`єднання «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області.

Гунда Ольга Іванівна, вчитель Підліснянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Монастириського району Тернопільської області.

Гунько Наталія Миколаївна, вчитель української мови та літератури спеціалізованої школи № 210 міста Київ.

Дружук Світлана Володимирівна, вчитель української мови та літератури ООЗ навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» с. Зимне Володимир-Волинського району Волинської області.

Дуда Лариса Степанівна, вчитель української мови та літератури Лисиничівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Пустомитівського району Львівської області.

Дьяченко Микола Олександрович, викладач хімії та біології Державного вищого навчального закладу «Кіровоградський будівельний коледж» Кіровоградської області.

Заіка Валентина Миколаївна, вчитель історії та інформатики Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

Заремба Олена Миколаївна, вчитель української мови та літератури Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради Київської області.

Іваницька Оксана Володимирівна, вчитель української мови та літератури Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Клок Людмила Іванівна, вчитель історії Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівського району Черкаської області.

Ковальова Ольга Василівна, вчитель зарубіжної літератури Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 Херсонської міської ради Херсонської області.

Козак Любов Михайлівна, вчитель української мови та літератури Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Городоцького району Львівської області.

Котова Ілона Семенівна, вчитель української мови та літератури Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області.

Кучеренко Ірина Петрівна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації Черкаської області.

Лавриненко Валентина Яківна, заступник директора з навчально-виховної роботи Грунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області.

Лакоза Наталія Вікторівна, вчитель Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Шосткинської міської ради Сумської області.

Левченко Юлія Олександрівна, вчитель української мови та літератури Жукотківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чернігівського району Чернігівської області.

Лихацька Ольга Анатоліївна, вчитель української мови та літератури Дубовиківської середня загальноосвітня школа Васильківського району Дніпропетровської області.

Ляшек Наталія Миколаївна, вчитель української мови та літератури Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26» Полтавської міської ради Полтавської області.

Максютіна Олена Геннадіївна, вчитель української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи № 38 Одеса міської ради Одеської області.

Мітіна Юлія Валеріївна, вчитель української мови та літератури Верхньоторецького навчально-виховного комплексу Ясинуватського району Донецької області.

Момот Марина Євгенівна, вчитель української мови та літератури Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Нерубайська Любов Андріївна, вчитель Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» Тальнівського району Черкаської області.

Нерубайський Володимир Артемович, директор Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» Тальнівського району Черкаської області.

Оверченко Анна Вікторівна, вчитель української мови та літератури Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 255 з поглибленим вивченням природничо-математичних предметів Дарницького району м. Києва.

Опанасенко Юлія Миколаївна, вчитель української мови та літератури Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

Панькевич Оксана Степанівана, вчитель української мови та літератури Купчинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козівського району Тернопільської області.

Пелех Оксана Богданівна, вчитель української мови та літератури Поторицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальського району Львівської області.

Полякова Олена Вікторівна, вчитель української мови та літератури Білоцерківського навчально-виховного об`єднання «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області.

Пенюк Оксана Петрівна, вчитель Чернівецької спеціалізованої школи «Освітні ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ступенів №41 з вивченням єврейського етнокультурного компонента Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Рев`якіна Наталія Михайлівна, вчитель Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» Тальнівського району Черкаської області.

Сас Алла Миколаївна, вчитель Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» Тальнівського району Черкаської області.

Скрипко Лариса Анатоліївна, вчитель Комунального закладу «Малинівський навчально-виховний комплекс» Володарського району Донецької області.

Столпер Стелла Леонідівна, вчитель початкових класів Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 78 Запорізької міської ради Запорізької області.

Стрельчук Світлана Іванівна, завідувач бібліотеки Каховського навчально - виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Херсонської області.

Сова Катерина Петрівна, вчитель гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Танцюра Анна В’ячеславівна, вчитель початкових класів Малосмілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянського району Черкаської області.

Теплова Олена В’ячеславівна, вчитель української мови та літератури Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Ткаченко Людмила Дмитрівна, вчитель Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області.

Узун Тетяна Юріївна, вчитель української мови та літератури опорного закладу «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського» Болградського району Одеської області.

Фісунова Вікторія Олександрівна, вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Сєвєродонецької міської ради Луганської області.

Хомин Наталія Теодозіївна, вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ДНЗ с. Козівка» Великогаївської сільської ради Тернопільської області.

Шарпило Тамара Олександрівна, вчитель української мови та літератури Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області».

Шистко Лариса Володимирівна, вчитель навчально-виховного комплексу «Гімназія із загальноосвітньою школою І ступеня» Костянтинівської міської ради Донецької області.

Щербина Оксана Миколаївна, вчитель української мови та літератури Білоцерківського навчально-виховного об`єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 - дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Білоцерківської міської ради Київської області.

Учасники конкурсу «Соняшник-учитель» - 2017

Область Кількість учителів
Івано-Франківська 74
Автономна Республіка Крим 0
Вінницька 100
Волинська 147
Дніпропетровська 226
Донецька 443
Житомирська 37
Закарпатська 27
Запорізька 132
Кіровоградська 89
Казахстан 0
Київська 86
Луганська 67
Львівська 52
м. Київ 26
м. Севастополь 0
Миколаївська 205
Молдова 0
Одеська 310
Полтавська 163
Рівненська 56
Сумська 156
Тернопільська 160
Харківська 56
Херсонська 174
Хмельницька 93
Черкаська 399
Чернівецька 326
Чернігівська 35
Всього 3639

Шановні колеги!

2016-12-03

Підписано листа Міністерства освіти і науки України від 01.12.2016 р. №1/9-630 "Про підсумки проведення VII Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів україністів "Соняшник-учитель"-2016 та про організацію VIII конкурсу "Соняшник-учитель"-2017" З текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Соняшник» у розділі "Правила та документи" або ТУТ.

Відгуки на проведення конкурсу фахової майстерності «Соняшник-учитель» — 2016

2016-11-02

***

Щиро вдячні за організацію та проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник-учитель». Сформульовані запитання розширюють кругозір учителя, дають змогу попрацювати самостійно та не тільки підвищити свою фахову майстерність, а й віднайти різні шляхи розв’язання запитань. Наступного року з нетерпінням чекаємо нової гри!

З повагою Уманський навчально-

виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7-колегіум»

***

Із серпня 2016 р. я є регіональним представником в Одеській області з проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник-учень» та Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель».
Довго думала, аналізувала, сумнівалася… як же «розбудити» того вчителя і відволікти від застійного освітнього ландштафту, який тягнеться роками і не має справжньої мотивації вчителя до особистісного та професійного зростання?!
Науково-методичний центр української мови та літератури Одеського обласного інституту удосконалення вчителів сумісно із організаторами Творчого об’єднання «Соняшник» Морщавкою Юрієм Олександровичем (директор, голова оргомітету Конкурсу), Шаламовим Русланом Васильовичем 25 серпня 2016 року, у день проведення планового обласного семінару для методистів районних (міських) методичних кабінетів області, керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів української мови та літератури, відбувся широкий діалог щодо залучення якнайбільшої кількості учителів-словесників Одещини до цього Конкурсу. Вирішили долучитися до Конкурсу професійної майстерності, щоб пробудити інтерес учителя до фахових сфер знань і діяльності та відчути відповідальність за результати своєї роботи, а також перевіривши свої знання на професійність. І ще: стати прикладом і авторитетом для своїх учнів, які сьогодні хотять бачити свого вчителя і наставником, і джерелом знань, і своїм другом.

І ось 04 жовтня очам своїм не повірила: 337 учителів-словесників Одеської області зареєструвались та взяли участь у Конкурсі. Могло бути і більше, але виникли проблеми з технікою. Маємо 7 переможців на Всеукраїнському рівні.

Я пишаюсь учителями Одещини, бо вони найкращі, найкреативніші, успішні, сміливі, творчі, активно виражають власну фахову думку і знання, враховуючи свій досвід роботи, справжні патріоти нашої незалежної України та своєї професії.

Вітаю вчителів-словесників – переможців, а також учасників Південної Пальміри, усіх учителів української мови та літератури України.

Дякую своїм колегам – методистам районних (міських) методичних кабінетів за розуміння, підтримку і співпрацю.

«Соняшник» - це можливість думати, пізнавати, радіти, пишатися, готувати успішного вчителя нової української школи.

Конкурс цікавий.

Завдання пізнавальні.

Підхід креативний.

Враження яскраві.

Результати втішні.

Організаторам Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель- 2016» - з Роси і Води, здоров’я, творчої наснаги і терпіння!

Свінтковська Світлана Андріївна,

регіональний представник в Одеській області

з проведення Всеукраїнської українознавчої гри

«Соняшник-учень» та Всеукраїнського конкурсу

фахової майстерності для вчителів-україністів

«Соняшник-учитель», завідувачка Науково-методичного центру

української мови та літератури

Одеського обласного інституту удосконалення вчителів,

відмінник освіти України

***

Кожен учитель, нема де правди діти, побоюється професійного вигорання. Останніми роками я все частіше замислювалася про цю загрозу , заспокоювала себе, але відкинути такі думки остаточно не могла. Утома бере своє, рутинна праця не дає підняти голови, втрачаєш упевненість у собі . Не збиралася брати участі і в цьому Конкурсі, але , заряджена ентузіазмом регіонального представника з проведення Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник – учитель- 2016» Свінтковської С.А., її вірою у сили вчителів Одещини, все ж зареєструвалася на сайті гри. І - виграла! Було дуже цікаво ! Знання, інтуїція, азарт - усе «зіграло» : обмеження часу стимулювало думку, а з глибин пам’яті випливали потрібні речі.

Справжній драйв – ось, виходить, чого не вистачало мені вже давно!

Я вдячна організаторам гри «Соняшник» за можливість для кожного вчителя повірити у власні сили, у професійний потенціал,відчути насолоду участі у спільній живій справі.

Я змогла зробити це – значить, мені під силу й сертифікація, й інноваційна атестація нової школи.

Отже, впевнена, що поринаю у соняшниковий Всесвіт не востаннє!

Максютіна Олена Геннадіївна,

учитель української мови та літератури вищої категорії,

учитель-методист Одеської школи №38 І-ІІІ ступенів,

відмінник освіти України, відзнака Президента України

до 25-річчя незалежності України, переможець

Конкурсу «Соняшник-учитель-2016» (ІІ місце)

***

Концепція Нової української школи зокрема орієнтує на потреби учня в освітньому процесі, дитиноцентризм, тому кожен учитель повинен постійно перебувати в пошуку нового, цікавого, незвіданого, зобов’язаний повсякчас підвищувати свій загальний рівень. Конкурс «Соняшник-учитель-2016» – чудова можливість для саморозвитку педагога, для розширення обріїв фахової підготовки, адже, за словами К. Ушинського, «учитель живе доти, доки вчиться».

Цього року я вперше взяла участь у конкурсі фахової майстерності «Соняшник-учитель», мала змогу перевірити власні знання, інтуїцію, вміння логічно мислити, побачити себе в широкому професійному колі. Так, завдання досить складні, але цікаві. Цінність їх у тому, що вони не репродуктивного характеру, а пізнавальні, спонукають до аналізу власних думок, мобільності мислення, концентрації уваги. Отже, є куди рости, розвиватися та вдосконалюватися!

Я є координатором українознавчої гри «Соняшник-учень» у школі. Сподіваюся, що моя перемога («Соняшник-учитель», ІІІ місце) – важлива ланка педагогіки партнерства. Це допоможе мені залучити учнів до участі у грі – і вони поринуть у дивосвіт багатої державної мови, героїчної української історії, самобутньої національної культури, невичерпної народної мудрості, той дивосвіт, який плекає особистість, патріота, інноватора, адже Нова українська школа має на меті виховати саме такого українця.

Дуже важливу справу робите ви – організатори Конкурсу!

Ткаченко Світлана Іванівна,

учитель української мови та літератури вищої категорії,

учитель-методист Великодальницького НВК «Школа-гімназія» Біляївського району Одеської області,

переможець Конкурсу «Соняшник-учитель-2016»

( ІІІ місце)

***

Щиро вдячна вам, організаторам Конкурсу фахової майстерності «Соняшник-учитель-2016», за можливість ще раз доторкнутися до духовних джерел нашого народу, його історії, культури. Я ще раз переконалася, що знання рідної мови визначає багатство, широчінь інтелектуальних і естетичних інтересів особистості. Сучасний учитель зобов’язаний постійно розвиватися, удосконалювати свої знання і підвищувати кваліфікацію, повинен добре орієнтуватися в різних галузях науки, основи якої він викладає. Отже, конкурс «Соняшник-учитель» - чудова можливість розвиватися професійно: зростати як педагог і як особистість.

Верготі Лідія Танасіївна,

учитель української мови та літератури вищої категорії,

учитель-методист Чорноморської гімназії №1,

учасниця конкурсу «Соняшник-учитель-2016»

***

Щиро дякую за "Соняшник-учитель-2016" - конкурс учителів-україністів. Він на часі, здобув популярність за 7 років. Цікава і невимушена форма проведення. Узявши участь у "Соняшнику-учитель- 2016", я мала можливість перевірити свою грамотність, уміння аналітично і логічно мислити,продемонструвати ерудицію і кмітливість. Не посіла ніякого призового місця, у мене все попереду. І я впевнена у своїх перемогах!

Космакова Наталія Володимирівна,

учитель української мови та літератури вищої категорії,

старший учитель Одеської гімназії №2,

учасниця конкурсу «Соняшник-учитель-2016»

***

Сучасне життя пред’являє високі вимоги до вчителя. Педагог повинен бути не лише знавцем свого предмета, а й бути водночас експериментатором, дослідником, консультантом, розробником проектів, експертом. Це неможливо без підвищення власної кваліфікації. Я впевнена в цінності фахових конкурсів, які, не принижуючи вчителя, допомагають йому оцінити себе, сприяють розвитку професійних компетентностей, мотивують педагога до самоосвіти та вдосконалення себе як учителя. Конкурс «Соняшник-учитель» розрахований на вчителів, щиро й неформально зацікавлених україністикою: українською мовою, літературою, історією та народознавством. Цікаві завдання, мало знані факти я обов’язково використаю на уроках української мови та літератури.

Шинкаренко Тетяна Анатоліївна,

учитель української мови та літератури вищої категорії,

учитель-методист Чорноморської школи № 4,

учасниця конкурсу «Соняшник-учитель-2016»,

учасниця (фінального) очного етапу

третього заключного туру Всеукраїнського

конкурсу «Учитель року-2015»

у номінації «Українська мова та література»

***

У силу певних обставин я не стала учасницею конкурсу «Соняшник-учитель 2016». Проте наступного дня, побачивши, як жваво обговорюють мої колеги завдання Конкурсу, як наполегливо шукають матеріал для підтвердження правильності своїх відповідей, признаюсь, пожалкувала, що не взяла участі, адже такого запалу в моїх колег давно не бачила. Тому вирішила для себе, що в майбутньому обов’язково буду учасницею цього захоплюючого інтелектуального Конкурсу, адже учитель, як постійний учень, завжди мусить збагачуватись духовно, щоденно відкривати для себе щось нове, щоб бути цікавим і собі, і учням, і всім, хто поруч з нами.

Кливняк Надія Веніамінівна,

учитель української мови та літератури вищої категорії,

учитель-методист Чорноморської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7,

заслужений учитель України

У конкурсі взяли участь 3470 учасниць і учасників

2016-10-26

Переможці конкурсу «Соняшник-учитель» — 2016

І місце

Голінько Юлія Анатоліївна, учитель української мови та літератури Черкаської гімназії № 9 імені О. М. Луценка міста Черкаси Черкаської області

Гребенюк Вікторія Григорівна, учитель української мови та літератури Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області

Думчикова Віра Іванівна, учитель початкових класів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області міста Охтирка Сумської області

Колодяжна Людмила Петрівна, учитель початкових класів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області

Лавриненко Валентина Яківна, заступник директора з навчально-виховної роботи Грунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Охтирського району Сумської області

Мутильова Любов Іванівна, учитель початкових класів Тавільжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області

Огіренко Олена Олегівна, учитель зарубіжної літератури Миколаївської гімназії №3 міста Миколаїв Миколаївської області

Полозенко Світлана Василівна, учитель зарубіжної літератури, української мови та літератури Черкаської гімназії №9 імені О. М. Луценка міста Черкаси Черкаської області

Решетніченко Оксана Володимирівна, учитель української мови та літератури Кінецьпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Первомайського району Миколаївської області

Ротай Віра Миколаївна, учитель української мови та літератури Білгород-Дністровського навчально-виховного комплексу Білгород-Дністровського району Одеської області

Стешенко Валентина Іванівна, учитель історії України Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області

Чеботар Оксана Олександрівна, учитель української мови та літератури Котелівського навчально-виховного комплексу Новоселицького району Чернівецької області

Шах Ярина Миколаївна, учитель Миляцького навчально-виховного комплексу Дубровицького району Рівненської області

Шульга Юлія Вікторівна, учитель української мови та літератури Злинської ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. Маловисківського району Кіровоградської області

ІІ місце

Базилевич Галина Іванівна, учитель української мови і літератури навчально-виховного комплексу ім. Володі Труха с. Жабинці Гусятинського району Тернопільської області

Бернадська Ольга Вікторівна, учитель Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Шепетівського району Хмельницької області

Близнюк Наталія Миколаївна, учитель української мови та літератури Загнітківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кодимського району Одеської області

Бодачевська Лідія Анатоліївна, учитель української мови та літератури Загнітківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кодимського району Одеської області

Бойко Оксана Миколаївна, учитель української мови та літератури Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 міста Новоград-Волинський Житомирської області

Булигіна Анжела Анатоліївна, учитель української мови та літератури Маріупольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 42 міста Маріуполь Донецької області

Ванзар Єлизавета Теодорівна, учитель української мови і літератури Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 міста Чернівці Чернівецької області

Волошина Оксана Миколаївна, учитель української мови та літератури Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 міста Тернопіль Тернопільської області

Гарбовська Любов Георгіївна, директор, учитель української мови та літератури Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 міста Новоград-Волинський Житомирської області

Гарбуз Ярослава Василівна, учитель української мови та літератури Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Києво-Святошинського району Київської області

Гладун Тетяна Олександрівна, учитель української мови та літератури Семенівської СЗШ Криничанського району Дніпропетровської області

Гончаренко Валентина Михайлівна, учитель української мови та літератури Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 ім. А. С. Мачуленка міста Суми Сумської області

Горбатюк Алла Григорівна, учитель української мови та літератури Новоушицького навчально-виховного комплексу Новоушицького району Хмельницької області

Гречановська Ірина Віталіївна, учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 міста Маріуполь Донецької області

Згирій Наталія Миколаївна, учитель української мови та літератури Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60 міста Миколаїв Миколаївської області

Клок Людмила Іванівна, учитель історії Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області

Коваль Ірина Олександрівна, учитель української мови та літератури Комунальної установи "Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 імені Героя України Олександра Аніщенка Сумської міської ради" міста Суми Сумської області

Кожуленко Олександра Борисівна, учитель української мови і літератури Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 міста Чернівці Чернівецької області

Козаченко Світлана Миколаївна,, учитель української мови й літератури опорного закладу "Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1" Зіньківської районної ради Полтавської області

Кормиш Євгенія Василівна, учитель української мови і літератури Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 міста Чернівці Чернівецької області

Кравченко Віра Григорівна, учитель української мови та літератури Степненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Запорізького району Запорізької області

Кічата Анюта Володимирівна, учитель зарубіжної літератури Кременецького навчально-виховного комплексу Кременецького району Тернопільської області

Лакуста Олена Михайлівна, учитель української мови і літератури, українознавства Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 міста Чернівці Чернівецької області

Лашина Ольга Миколаївна, учитель української мови та літератури Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 міста Кременчук Полтавської області

Левченко Лілія Миколаївна, учитель української мови та літератури Ольгинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області

Левченко Юлія Олександрівна, учитель української мови та літератури Жукотківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чернігівського району Чернігівської області

Луник Іванна Іванівна, учитель української мови та літератури Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 міста Чернівці Чернівецької області

Лісова Юлія Валентинівна, учитель української мови і літератури Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Слов`янського району Донецької області

Максютіна Олена Геннадіївна, учитель Одеської загальноосвітньої школи № 38 міста Одеса Одеської області

Мальчевська Віталіна Іванівна, учитель української мови та літератури Степненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Запорізького району Запорізької області

Митюк Оксана Петрівна, учитель української мови Новоград-Волинської загальноосвітньої I-III ступенів №2 міста Новоград-Волинський Житомирської області

Мойсей Марія Василівна, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Суворовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тульчинського району Вінницької області

Мокрушина Поліна Володимирівна, учитель української мови та літератури Гончарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сватівської районної ради Луганської області

Міхєєва Олена Михайлівна, учитель початкових класів КСШ №9 міста Кривий Ріг Дніпропетровської області

Недолужко Лариса Миколаївна, учитель української мови та літератури Ольгинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області

Нерознак Людмила Анатоліївна, учитель української мови та літератури Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області

Нерубайська Любов Андріївна, учитель української мови і літератури Тальнівського навчально-виховного комплексу Тальнівського району Черкаської області

Новошицька Любов Михайлівна, учитель Слобододолинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Долинського району Івано-Франківської області

Омельченко Ольга Анатоліївна, учитель української мови та літератури спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 42 міста Маріуполь Донецької області

Подлєсна Оксана Петрівна, учитель української мови та літератури Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Селидівської міської ради міста Селидове Донецької області

Рожок Ірина Леонідівна, учитель української мови та літератури Новоград-Волинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 міста Новоград-Волинський Житомирської області

Рожченко Тетяна Анатоліївна, заступник директора з НВР КЗ "Малинівський навчально-виховний комплекс" Володарського району Донецької області

Ряба Ольга Олександрівна, учитель української мови і літератури Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 міста Чернівці Чернівецької області

Саврій Світлана Гаврилівна, завідувач РМК відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької РДА Хмельницької області

Сауляк Альона Юріївна, учитель української мови та літератури Суворовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тульчинського району Вінницької області

Сидоренко Людмила Володимирівна, учитель української мови та літератури Бердянської гімназії №3 "Сузір`я" Бердянської міської ради міста Бердянськ Запорізької області

Скрипко Лариса Анатоліївна, учитель КЗ "Малинівський навчально-виховний комплекс" Володарського району Донецької області

Сова Катерина Петрівна, учитель української мови і літератури Чернігівської гімназії №31 гуманітарно-естетичного профілю міста Чернігів Чернігівської області

Сукач Наталія Володимирівна, учитель Новоград-Волинської загальноосвітньої школи №2 міста Новоград-Волинський Житомирської області

Ткач Алла Василівна, методист міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради міста Чернівці Чернівецької області

Уколова Ніна Олександрівна, учитель української мови та літератури ліцею "Престиж" міста Київ Київської області

Харченко Світлана Іванівна, учитель української мови і літератури Драбово-Пристанційної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області

Циганенко Марія Петрівна, учитель української мови та літератури Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60 міста Миколаїв Миколаївської області

Чеботарьова Антоніна Миколаївна, учитель української мови і літератури та зарубіжної літератури Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 імені Т. Г. Шевченка міста Миколаїв Миколаївської області

Шеденко Ніна Володимирівна, учитель української мови та літератури Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинського району Сумської області

Шльонська Світлана Миколаївна, учитель української мови та літератури Новоград-Волинської загальноосвітньої школи №2 міста Новоград-Волинський Житомирської області

Івко Оксана Михайлівна, учитель української мови і літератури Драбово-Пристанційної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області

ІІІ місце

Авілова Олена Василівна, учитель Великоновосілківської гімназії Великоновосілківського району Донецької області

Адамчук Євгенія Геннадіївна, учитель української мови та літератури Путрівського навчально-виховного комплексу Васильківського району Київської області

Алексєєва Ніна Миколаївна, учитель Геронимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Черкаської районної ради Черкаської області

Алієва Раїса Дмитрівна, учитель української мови та літератури Перекопського НВК імені Героя Радянського Союзу Дмитра Погодіна Валківської районної ради Харківської області

Андрійчук Олеся Іванівна, учитель Чернівецької СШ ОРТ № 41 міста Чернівці Чернівецької області

Андрієнко Юлія Володимирівна, учитель української мови та літератури ЗШ І-ІІІ ступенів № 5 міста Костянтинівка Донецької області

Бакалінська Тетяна Валеріївна, учитель української мови і літератури Тальнівського навчально-виховного комплексу Тальнівського району Черкаської області

Баранова Вікторія Анатоліївна, заступник начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради міста Біла Церква Київської області

Бенедига Ольга Вікторівна, учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Цеброва Зборівського району Тернопільської області

Борисовець Оксана Вікторівна, заступник директора з НВР, учитель української мови та літератури Миколаївського юридичного ліцею міста Миколаїв Миколаївської області

Вахненко Валентина Олександрівна, учитель української мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 112 міста Кривий Ріг Дніпропетровської області

Вовк Наталя Миколаївна, учитель Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №121 міста Кривий Ріг Дніпропетровської області

Галуга Світлана Олегівна, учитель української мови і літератури, зарубіжної літератури Івано-Франківського природничо-математичного ліцею міста Івано-Франківськ Івано-Франківської області

Гебель Кіра Миколаївна, учитель української мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126 м. Кривий Ріг Дніпропетровської області

Голець Людмила Леонідівна, учитель образотворчого мистецтва Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8 міста Охтирка Сумської області

Голік Ірина Владиславівна, вручитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу №1 міста Торецьк Донецької області

Гончаренко Юлія Василівна, учитель початкових класів НВО "школа-ліцею № 19" міста Кропивницький Кіровоградської області

Горбатюк Вікторія Володимирівна, учитель української мови і літератури Пеньківської СЗШ І-ІІІ ступенів Шаргородського району Вінницької області

Дзятко Світлана Валеріївна, учитель української мови і літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 міста Кривий Ріг Дніпропетровської області

Дмитрієва Дар`я Миколаївна, учитель гімназії "Діалог" міста Київ Київської області

Жураховська Інна Володимирівна, учитель української мови та літератури Пеньківської СЗШ І-ІІІ ступенів Шаргородського району Вінницької області

Змієва Тетяна Миколаївна, учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 міста Краматорськ Донецької області

Зіменс-Терещук Лілія Юріївна, учитель початкових класів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровського району Донецької області

Калітіна Лариса Володимирівна, директор Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №9 міста Бахмут Донецької області

Каменецька Тетяна Сергіївна, учитель початкових класів НВО школи-ліцею №19 міста Кропивницький Кіровоградської області

Кандибка Наталія Тимофіївна, учитель української мови та літератури Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області

Карман Раїса Михайлівна, учитель української мови та літератури Тальнівського навчально-виховного комплексу Тальнівського району Черкаської області

Кисельникова Вікторія Валеріївна, учитель Комунального закладу “Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Лисичанської міської ради Луганської області”

Коваль Алла Іванівна, учитель української мови та літератури Шепетівської школи-гімназії міста Шепетівка Хмельницької області

Козак Любов Михайлівна, учитель української мови та літератури Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Городоцького району Львівської області

Колеснікова Ганна Вікторівна, учитель української мови і літератури навчально-виховного комплексу Сватівського району Луганської області

Корнійчук Антоніна Миколаївна, учитель української мови та літератури Вербської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенського району Рівненської області

Коробко Наталя Миколаївна, учитель української мови Ковалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Миколаївського району Миколаївської області

Корч Ігор Миколайович, заступник директора з НВР Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Дрогобицького району Львівської області

Кот Наталія Іванівна, учитель Вербської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенського району Рівненської області

Кривич Варвара Миколаївна, учитель загальноосвітньої школи №9 міста Бахмут Донецької області

Кудлаєнко Тетяна Федорівна, учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школа І-ІІ ступенів-ліцей №7 Вінницької міської ради Вінницької області

Кулик Станіслава Йосипівна, учитель Чернівецької загальноосвітньої школи №38 міста Чернівці Чернівецької області

Кутир Ганна Сергіївна, учитель української мови та літератури Миколаївського юридичного ліцею міста Миколаїв Миколаївської області

Литовченко Ольга Михайлівна, учитель Миколаївської гімназії №3 міста Миколаїв Миколаївської області

Лужняк Галина Юріївна, учитель української мови та літератури Більської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені К. І. Геренчука Чемеровецького району Хмельницької області

Луцьковська Надія Євгенівна, заступник директора з виховної роботи Костянтинівської загальноосвітньої школи , І-ІІІ ступенів № 5 міста Костянтинівка Донецької області

Макогон Галина Іванівна, учитель української мови та літератури Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням м. Бахмута Донецької області

Мартиченко Тетяна Миколаївна, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60 міста Миколаїв Миколаївської області

Мельник Олена Вікторівна, учитель Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 Мелітопольського району Запорізької області

Михайлюк Оксана Романівна, учитель української мови та літератури Підгайчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийського району Івано-Франківської області

Морозова Олена Геннадіївна, учитель української мови та літератури Водянської загальноосвітньої школи № 11 Добропільської міської ради Донецької області Добропільського району Донецької області

Мішура Тетяна Федорівна, учитель української мови та літератури Марківської гімназії Марківського району Луганської області

Нагорна Аліна Віталіївна, учитель української мови та літератури школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" міста Рівне Рівненської області

Неліпа Людмила Михайлівна, учитель української мови і літератури Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37 ім. В. Дробота міста Херсон Херсонської області

Озінковська Маргарита Сергіївна, учитель української мови і літератури Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Каховського району Херсонської області

Остапенко Катерина Юріївна, завідувач бібліотеки Миколаївської гімназії №3 міста Миколаїв Миколаївської області

Панькевич Оксана Степанівна, учитель Купчинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козівського району Тернопільської області

Пархоменко Анна Юріївна, учитель української мови і літератури навчально-виховного комплексу Сватівського району Луганської області

Пенюк Оксана Петрівна, учитель Чернівецької СШ ОРТ № 41 міста Чернівці Чернівецької області

Петренко Ніна Анатоліївна, учитель початкових класів Маріупольської загальноосвітньої школи №64 міста Маріуполь Донецької області

Потапенко Ірина Іванівна, учитель зарубіжної літератури Лантратівський навчально-виховного комплексу Охтирського району Сумської області

Рвачова Олена Олександрівна, учитель початкових класів загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Торецької міської ради Донецької області

Рудницька Ольга Борисівна, учитель Луцького навчально-виховного комплексу "гімназія №14 імені В. Сухомлинського" міста Луцьк Волинської області

Садовнік Тетяна Любомирівна, учитель Чернівецької спеціалізованої школи ОРТ №41 міста Чернівці Чернівецької області

Сапожникова Галина Миколаївна, викладач Лозівської філії ХАДТ міста Лозова Харківської області

Саєнко Олена В`ячеславівна, учитель української мови та літератури Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 міста Краматорськ Донецької області

Саєнко Ірина Григорівна, учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 міста Каховка Херсонської області

Северіна Надія Миколаївна, учитель початкових класів навчально-виховного комплексу Сватівського району Луганської області

Семків Надія Дмитрівна, учитель української мови і літератури Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Богородчанського району Івано-Франківської області

Скорженко Людмила Миколаївна, учитель початкових класів навчально-виховного комплексу Сватівського району Луганської області

Смоленкова Тетяна Миколаївна, учитель української мови та літератури Великознам`янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Кам`янсько-Дніпровського району Запорізької області

Снігур Наталія Володимирівна, учитель української мови і літератури Гвардійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковського району Дніпропетровської області

Солонинка Ірина Романівна, педагог-організатор, учитель українознавства Глибочківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сторожинецького району Чернівецької області

Стешенко Наталія Миколаївна, учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу Сватівського району Луганської області

Столпер Стелла Леонідівна, учитель початкових класів Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 78 міста Запоріжжя Запорізької області

Сіропол Світлана Євгеніївна, учитель української мови і літератури Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №84 Запорізького району Запорізької області

Терновська Людмила Іванівна, викладач української мови та літератури ПТУ № 26 міста Кременчук Полтавської області

Ткаченко Світлана Іванівна, учитель української мови і літератури Великодальницького навчально-виховного комплексу Біляївського району Одеської області

Трачук Анна Юріївна, учитель початкових класів Іванівського навчально-виховного комплексу Комінтернівського району Одеської області

Третяк Людмила Петрівна, учитель української мови та літератури Октябрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоновосілківського району Донецької області

Трубнікова Ольга Григорівна, учитель української мови та літератури Сєвєродонецької гуманітарно-естетичної гімназії Сєвєродонецької міської ради Луганської області

Цвяк Надія Ігорівна, учитель української мови і літератури, зарубіжної літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Кобзарівки Зборівського району Тернопільської області

Чорнобільська Лариса Ігорівна, учитель Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницького району Вінницької області

Шаповалова Тетяна Анатоліївна, учитель Новоборисівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роздільнянського району Одеської області

Шевченко Ольга Олександрівна, учитель української мови та літератури Новодмитрівського навчально-виховного комплексу Костянтинівського району Донецької області

Шевченко Ірина Григорівна, учитель української мови і літератури навчально-виховного комплексу "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання" міста Умань Черкаської області

Шкиря Оксана Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Марківської гімназії Марківського району Луганської області

Юзова Жанна Василівна, учитель української мови та літератури КЗШ І-ІІІ ступенів №60 міста Кривий Ріг Дніпропетровської області

Яковенко Олена Петрівна, учитель Білоцерківської СШ №12 Білоцерківського району Київської області

2016-10-26

На карті позначено кількість учасників конкурсу «Соняшник-учитель» — 2016 року. У дужках позначено різницю з минулорічним конкурсом.

Шановні колеги!

2016-10-24

Учасники, що посіли призові місця будуть нагороджені призами оргкомітету конкурсу:

І місце
ІІ місце
ІІІ місце

Матеріали для нагородження надійдуть до навчальних закладів наприкінці листопада 2016 року разом із завданнями гри зі світової літератури "Sunflower". Стежте за повідомленнями на сайті.

Учителі Миколаївського муніципального колегіуму всією кафедрою взяли участь у конкурсі `Соняшник-учитель`

2016-10-06

Шановні колеги!

2016-10-04

Шановні колеги!

Відбувся VІІ Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель»-2016. Вітаємо учасників!

Віші відгуки та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу оргкомітету: konkurs.uchitel@gmail.com .

Правильні відповіді розміщено на персональних сторінках учасників конкурсу.

Кількість балів учасників конкурсу, які проходили тест в он-лайн, оприлюднено на персональних сторінках учасників конкурсу. Кількість балів учасників конкурсу, які проходили тест в оф-лайн, буде надіслано на електронну адресу, зазначену при реєстрації, та оприлюднено на персональних сторінках учасників конкурсу до 11.10.2016р.

Рейтинг учасників буде оприлюднено на персональних сторінках учасників конкурсу до 15.10.2016р.

Для отримання диплому/сертифікату заповніть анкету до 21.10.2016р.

До уваги учасників конкурсу!

2016-10-03

Усі запитання стосовно змісту й тематики завдань Ви можете поставити голові Методичної комісії конкурсу Ігорю Олександровичу Помазану за телефонами: (095)-827-67-19, (098)-045-34-95.


Зареєструватися