(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (093)-197-79-11

Вітаємо переможців конкурсу «Соняшник-учитель» 2018-05-15

Вітаємо переможців VІІІ Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель»-2017. Творче об’єднання «Соняшник» та оргкомітет конкурсу вдячний усім учасникам конкурсу – небайдужим фахівцям, які прагнуть вдосконалювати свою майстерність та підвищувати імідж українського Учителя. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Бажаємо натхнення, професійних і творчих успіхів на шляху створення Нової української школи.

І місце

Батюк Світлана Валентинівна, вчитель початкових класів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Вініченко Тетяна Григорівна, вчитель зарубіжної літератури Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Голець Людмила Леонідівна, заступник директора із виховної роботи Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Гребенюк Вікторія Григорівнавчитель української мови та літератури Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Даурцева Марина Володимирівна, вчитель української мови та літератури Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Думчикова Віра Іванівна, вчитель початкових класів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області міста.

Колодяжна Людмила Петрівна, вчитель початкових класів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Лашина Ольга Миколаївна, вчитель української мови та літератури Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Полторак Інна Євгенівна, вчитель початкових класів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Слоква Ірина Вікторівна, вчитель української мови та літератури Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Стешенко Валентина Іванівна, вчитель історії Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Фесенко Варвара Павлівна, вчитель української мови та літератури Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Шиленко Світлана Миколаївна, вчитель початкових класів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

Яценко Людмила Олександрівна, вчитель зарубіжної літератури Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області.

 ІІ місце

Буряк Олена Станіславівна, вчитель української мови та літератури Кам`янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Кам`янського району Черкаської області.

Ванзар Єлизавета Теодорівна, вчитель Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Васильчук Ганна Іванівна, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

Галат Марина Миколаївна, вчитель історії Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

Дейнега-Ткачук Катерина Вікторівна, вчитель української мови та літератури Томаківської загальноосвітньої школи № 2 Томаківської селищної ради Томаківського району Дніпропетровської області.

Єрашова Маргарита Германівна, заступник директора з виховної роботи Мелекінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Першотравневого району Донецької області.

Жаран Наталія Борисівна, вчитель української мови та літератури Краматорської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 Краматорської міської ради Донецької області.

Заклюка Ольга Василівна, вчитель української мови та літератури Новоградківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області.

Змієва Тетяна Миколаївна, вчитель Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 Краматорської міської ради Донецької області.

Зубенко Тетяна Вікторівна, вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Великоандрусівської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області.

Ївженко Вікторія Олександрівна, вчитель історії та правознавства Кропивнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області.

Козаченко Світлана Миколаївна, вчитель української мови та літератури опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області».

Кожуленко Олександра Борисівна, вчитель Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Кормиш Євгенія Василівна, вчитель Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Лакуста Олена Михайлівна, вчитель Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Лютик Оксана Миколаївна, вчитель української мови та літератури філії «Власівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1» Зіньківської районної ради Полтавської області.

Пелепко Мирослава Володимирівна, вчитель Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Поліщук Христина Олександрівна, вчитель початкових класів Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Волноваського району Донецької області.

Ряба Ольга Олександрівна, вчитель української мови та літератури Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Саєнко Олена В`ячеславівна, вчитель української мови та літератури Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Краматорської міської ради Донецької області.

Терещенко Тетяна Вікторівна, вчитель зарубіжної літератури Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

Терновська Людмила Іванівна, викладач української мови і літератури Професійно-технічного училища № 26 міста Кременчук Полтавської області.

Ткач Алла Василівна, методист міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Толстоп`ятова Лариса Петрівна, вчитель української мови та літератури Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

Томашук Лідія Миколаївна, вчитель початкових класів загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів с. Бірки Любешівського району Волинської області.

Цехмейструк Катерина Андріївна, вчитель української мови та літератури Киликиївського навчально-виховного комплексу Славутського району Хмельницької області.

Шаболдов Олександр Вікторович, вчитель української мови та літератури Первомаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району Херсонської області.

Юзва Ріта Сергіївна, вчитель української мови, літератури та зарубіжної літератури Енергодарського навчально-виховного комплексу № 1 Енергодарської міської ради Запорізької області.

 ІІІ місце

Андрійчук Олеся Іванівна, вчитель української мови та літератури Чернівецької спеціалізованої школи «Освітні ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ступенів №41 з вивченням єврейського етнокультурного компонента Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Алієва Раїса Дмитрівна, вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу імені Героя Радянського Союзу Дмитра Погодіна Валківського району Харківської області

Алієва Тетяна Іванівна, вчитель середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Іванівці Кельменецького району Чернівецької області.

Антонова Клавдія Андріївна, вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Сєвєродонецької міської ради Луганської області.

Антоняк Соломія Іванівна, вчитель української мови та літератури Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №97 Львівської міської ради Львівської області.

Бабич Ольга Вікторівна, вчитель зарубіжної літератури та російської мови Староцаричанської загальноосвітньої школи I-III ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області.

Байдаченко Тетяна Сергіївна, вчитель української мови та літератури Слов`янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Слов`янської міської ради Донецької області.

Бакалінська Тетяна Валеріївна, вчитель Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» Тальнівського району Черкаської області.

Бенедига Ольга Вікторівна, вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Цеброва Зборівського району Тернопільської області.

Богдан Наталія Валентинівна, вчитель початкових класів загальноосвітньої школи I-II ступенів с. Ставки Турійського району Волинської області.

Бурагова Лариса Олексіївна, вчитель початкових класів Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Охтирської районної ради Сумської області.

Бурдейна Наталя Вікторівна, вчитель української мови та літератури Ставрівського навчально-виховного комплексу Красноокнянського району Одеської області.

Волошина Оксана Миколаївна, педагог-організатор Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 Тернопільської міської ради Тернопільської області.

Гебель Кіра Миколаївна, вчитель української мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

Герасименко Світлана Володимирівна, вчитель української мови та літератури Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Гибець Світлана Олександрівна, вчитель української мови та літератури Кубанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області.

Головіна Олена Іванівна, вчитель української мови та літератури Слов`янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Слов`янської міської ради Донецької області.

Громадська Тетяна Григорівна, вчитель української мови та літератури  Білоцерківське навчально-виховне об`єднання «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області.

Гунда Ольга Іванівна, вчитель Підліснянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Монастириського району Тернопільської області.

Гунько Наталія Миколаївна, вчитель української мови та літератури спеціалізованої школи № 210 міста Київ.

Дружук Світлана Володимирівна, вчитель української мови та літератури ООЗ навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» с. Зимне Володимир-Волинського району Волинської області.

Дуда Лариса Степанівна, вчитель української мови та літератури Лисиничівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Пустомитівського району Львівської області.

Дьяченко Микола Олександрович, викладач хімії та біології Державного вищого навчального закладу «Кіровоградський будівельний коледж» Кіровоградської області.

Заіка Валентина Миколаївна, вчитель історії та інформатики Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

Заремба Олена Миколаївна, вчитель української мови та літератури Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради Київської області.

Іваницька Оксана Володимирівна, вчитель української мови та літератури Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Клок Людмила Іванівна, вчитель історії Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівського району Черкаської області.

Ковальова Ольга Василівна, вчитель зарубіжної літератури Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 Херсонської міської ради Херсонської області.

Козак Любов Михайлівна, вчитель української мови та літератури Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Городоцького району Львівської області.

Котова Ілона Семенівна, вчитель української мови та літератури Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області.

Кучеренко Ірина Петрівна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації Черкаської області.

Лавриненко Валентина Яківна, заступник директора з навчально-виховної роботи Грунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області.

Лакоза Наталія Вікторівна, вчитель Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Шосткинської міської ради Сумської області.

Левченко Юлія Олександрівна, вчитель української мови та літератури Жукотківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чернігівського району Чернігівської області.

Лихацька Ольга Анатоліївна, вчитель української мови та літератури Дубовиківської середня загальноосвітня школа Васильківського району Дніпропетровської області.

Ляшек Наталія Миколаївна, вчитель української мови та літератури Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26» Полтавської міської ради Полтавської області.

Максютіна Олена Геннадіївна, вчитель української мови та літератури Одеської загальноосвітньої школи № 38 Одеса міської ради Одеської області.

Мітіна Юлія Валеріївна, вчитель української мови та літератури Верхньоторецького навчально-виховного комплексу Ясинуватського району Донецької області.

Момот Марина Євгенівна, вчитель української мови та літератури Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Нерубайська Любов Андріївна, вчитель Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» Тальнівського району Черкаської області.

Нерубайський Володимир Артемович, директор Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» Тальнівського району Черкаської області.

Оверченко Анна Вікторівна, вчитель української мови та літератури Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 255 з поглибленим вивченням природничо-математичних предметів Дарницького району м. Києва.

Опанасенко Юлія Миколаївна, вчитель української мови та літератури Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

Панькевич Оксана Степанівана, вчитель української мови та літератури Купчинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козівського району Тернопільської області.

Пелех Оксана Богданівна, вчитель української мови та літератури Поторицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальського району Львівської області.

Полякова Олена Вікторівна, вчитель української мови та літератури Білоцерківського навчально-виховного об`єднання «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області.

Пенюк Оксана Петрівна, вчитель Чернівецької спеціалізованої школи «Освітні ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ступенів №41 з вивченням єврейського етнокультурного компонента Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Рев`якіна Наталія Михайлівна, вчитель Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» Тальнівського району Черкаської області.

Сас Алла Миколаївна, вчитель Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» Тальнівського району Черкаської області.

Скрипко Лариса Анатоліївна, вчитель Комунального закладу «Малинівський навчально-виховний комплекс» Володарського району Донецької області.

Столпер Стелла Леонідівна, вчитель початкових класів Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 78 Запорізької міської ради Запорізької області.

Стрельчук Світлана Іванівна, завідувач бібліотеки Каховського навчально - виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Херсонської області.

Сова Катерина Петрівна, вчитель гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Танцюра Анна В’ячеславівна, вчитель початкових класів Малосмілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянського району Черкаської області.

Теплова Олена В’ячеславівна, вчитель української мови та літератури Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Ткаченко Людмила Дмитрівна, вчитель Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області.

Узун Тетяна Юріївна, вчитель української мови та літератури опорного закладу «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського» Болградського району Одеської області.

Фісунова Вікторія Олександрівна, вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Сєвєродонецької міської ради Луганської області.

Хомин Наталія Теодозіївна, вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ДНЗ с. Козівка» Великогаївської сільської ради Тернопільської області.

Шарпило Тамара Олександрівна, вчитель української мови та літератури Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області».

Шистко Лариса Володимирівна, вчитель навчально-виховного комплексу «Гімназія із загальноосвітньою школою І ступеня» Костянтинівської міської ради Донецької області.

Щербина Оксана Миколаївна, вчитель української мови та літератури Білоцерківського навчально-виховного об`єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 - дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Білоцерківської міської ради Київської області.