(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (073)-464-11-65

Надсилання бланків із відповідями

До конверта, який надійшов від оргкомітету (конверт із завданнями з адресами оргкомітету та школи), укладаються:

  • заповнені бланки та списки;
  • оригінал заявки на участь у грі за підписом представника адміністрації навчального закладу або координатора й печаткою школи (заявку необхідно завантажити з програми реєстрації, кнопка «Друк заявки»). У спеціальний бланк, який Ви роздрукували разом із заявкою, необхідно вписати фактичну кількість учасників окремо: традиційним та онлайновим способом участі у грі.
  • ксерокопія квитанції (надсилається в разі сплати оргвнеску ЧЕРЕЗ Укрпошту та через будь-який банк (окрім Приватбанку));
  • заповнений бланк «Список координаторів гри», що надійшов разом із завданнями гри.

Конверт із матеріалами гри ретельно заклейте з усіх боків скотчем (при поштовому пересиланні конверти рвуться, а бланки відповідей псуються або губляться). РЕКОМЕНДОВАНИМ листом (прості відправлення пошта часто губить) відправте заповнений конверт до оргкомітету гри за адресою: Творче об’єднання «Соняшник», а/с 3182, м. Харків, 61115. Зберігайте оригінал поштового чека (квитанції), що підтверджує відправлення рекомендованого листа з бланками відповідей до дня отримання оргкомітетом гри бланків відповідей (інформацію щодо отримання оргкомітетом бланків відповідей можна переглянути в програмі реєстрації на «Сторінці координатора»).
У разі відправлення бланків відповідей транспортною компанією «Нова пошта» (отримувач: Творче об`єднання «Соняшник», телефон отримувача: 067-789-56-42, адреса: м. Харків, склад № 38) обов`язково повідомте в оргкомітет номер декларації (смс (або Viber) на тел.: 096-231-81-33).